Samopodgrzewające się Chili con carne - ciepłe jedzenie na szlak

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 44,36 zł

Cena regularna:

44.36
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: chili con carne SKYFOOD

Opis

Chili con carne - wołowina z ryżem i papryką

Masa netto: 400 g

Producent: Skyfood

Termin przydatności: 05.02.2027

Chili con carne – samopodgrzewający się posiłek turystyczny

Chili con Carne w wersji samopodgrzewającej się to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują pełnowartościowego, gorącego posiłku w każdych warunkach. To praktyczne danie turystyczne nie wymaga kuchenki, ognia ani prądu. Opakowanie składa się z puszki z grubą ścianką, wewnątrz której znajduje się materiał podgrzewający. Wystarczy otworzyć puszkę z Chili con Carne, następnie aktywować system grzewczy poprzez przebicie górnej części ścianki i po kilku minutach można cieszyć się gorącym posiłkiem. Specjalny otwieracz z ostrą krawędzią do uruchomienia podgrzewania znajduje się wewnątrz puszki.

Samopodgrzewające się dania sprawdzają się doskonale w podróży, na biwaku, podczas górskich wędrówek, w pracy czy w trasie. To wygodne rozwiązanie dla kierowców, studentów i wszystkich, którzy nie mają dostępu do kuchni, a także świetny wybór dla fanów survivalu i osób przygotowujących zapasy awaryjne.

Chili con Carne to aromatyczne i pożywne danie, które zaspokoi głód i dostarczy energii nawet w trudnych warunkach. Dzięki szczelnemu opakowaniu i długiej trwałości posiłek doskonale nadaje się do przechowywania w plecaku, samochodzie lub domowej spiżarni. W składzie nie ma żadnych konserwantów, wzmacniaczy smaku czy sztucznych dodatków. Danie jest szczelnie zapakowane i posiada długą trwałość, dlatego doskonale nadaje się do przechowywania w plecaku, samochodzie lub domowej spiżarni.

Skład: woda, mięso wołowe 28%, kasza gryczana 5%, koncentrat pomidorowy, pieczarki 3,3%, mąka pszenna, cebula suszona 2,6%, smalec wieprzowy, sól spożywcza, ogórki konserwowe 0,3% (ogórki, woda, cukier, ocet, sól, przyprawy), pietruszka suszona 0,2%, seler suszony 0,2%, pieprz czarny, barwnik – cukier palony. Możliwa obecność: gorczycy, soi, mleka (łącznie z laktozą).

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne) po weryfikacji czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl